O nas

Misją firmy jest szukanie i wdrażanie rozwiązań problemów zgłaszanych przez naszych Klientów w szerokim zakresie. Nasz cel to osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji naszego Klienta.

PAMA S.A. jest nowo powstałą firmą z siedzibą w Gdyni, założoną i zarządzaną przez mgr. inż. (FH) Pawła Matuszko, absolwenta Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku Inżynieria Eksploatacji Instalacji, oraz niemieckiej uczelni technicznej Hochschule Bremerhaven.

PAMA S.A. Jest podmiotem nowym, natomiast zbudowanym z fachowej, doświadczonej kadry mającej w swoich referencjach realizację projektów w wielu branżach: stalowej, elektrycznej, hydraulicznej, projektowej.

Realizowalismy m.in.: projekty turbin wiatrowych i rozwiązań branży energetyki wiatrowej dla odbiorcy zagranicznego; nadzór technologiczny i koordynację procesów produkcyjnych; produkcję przemysłowych urządzeń kotłowych; produkcję konstrukcji mostowych, okrętowych, budynków użyteczności publicznej; montaże instalacji elektrycznych, hydraulicznych; remonty statków i platform wiertniczych.

PAMA S.A. jest dlatego stworzona dla Ciebie.